Searching...

I to se stává.......

Zdravím vás všechny


Stalo se to, že jsem lítal s naším Kánětem Rudochvostem a ten se rozhodl že se jen tak hned nevrátí a odletěl na prohlídku Hluku a jeho okolí. To není nijak neobvyklé , protože to dělal celkem běžně a vždy se brzy vrátil. 
Tentokrát je pryč již přes týden a to je dlouho, On totiž není cvičený na lov, ale na ukázky, proto se vrátí do několika dnů. neumí totiž lovit a tak je jediná možná varianta a to že jej někdo má. 
Proto žádám všechny kdo by o tomto Káněti Rudochvostu který má kroužek s naším tel číslem 728 941 192+ kroužek původu je zakoupen za 17 000kč. věděl ať nám dá vědět na 728 941 192 nebo jakkoli na naši stanici
.

Děkuji všem za pomoc 


Nikdy se nám v této branži nestalo, že by nás někdo z členů podvedl a okradl.
První ale musím poděkovat člověku, který koupil orla a proto, že měl orel náš kroužek, tak nám zavolal že koupil orla a jak to tedy doopravdy je. Byli jsme tam a orel je naštěstí v dobrých rukou.


Leoš Magda, sokolník, bývalý člen SOFH, nás okradl, podvedl a to tak, že prodal svěřeného orla stepního na Slovensko. Předtím nám tvrdil, jak jej spářil se svou samicí orla hybrida, jakou provedl výborný nákup orla mořského, atd. Také káně harrisova mu zdechla na druhý den a luňák červený taky není......


Všechny vás varujeme před jakýmkoli jednání s tímto člověkem !!!!!!!!!!!!!

  Autor: Koňařík Antonín
 
Nahoru!